Νομαρχιακή Αυτοδιοίκηση Μαγνησίας.

 
Νομός Μαγνησίας

Θέση περιεχομένου: | Αρχική Σελίδα > Νομός Μαγνησίας > Νομός Μαγνησίας > Άρθρα |


Δήμοι Νομού Μαγνησίας.
Δήμοι Νομού Μαγνησίας.

 

ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΈδραΑΓΡΙΑ

ΔήμαρχοςΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΘΩΜΑΣ

ΔιέυθυνσηΝΙΚΟΛΑΟΥ & ΕΛΕΝΗΣ ΠΟΡΦΥΡΟΓΕΝΗ 2

Τηλέφωνο 1              24280-92151       

Τηλέφωνο 2              24280-92352       

E-Mailagria@hol.gr

Τ.Κ.37300

ΠόληΑΓΡΙΑ

Fax24280-91388/69070

URLhttp://www.agria.gr

 

ΔΗΜΟΣ ΑΙΣΩΝΙΑΣ
ΈδραΔΙΜΗΝΙ

ΔήμαρχοςΚΑΝΤΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔιέυθυνσηΔΙΜΗΝΙ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Τηλέφωνο 1              24210-63243       

Τηλέφωνο 2              24210-91321       

E-Mailaisonia@aisonia.gr

Τ.Κ.38500

ΠόληΒΟΛΟΣ

Fax24210-81311

URL

 

ΔΗΜΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΈδραΑΛΜΥΡΟΣ

ΔήμαρχοςΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔιέυθυνσηΒΑΣΙΛΕΩΣ ΚΩΝ/ΝΟΥ 117

Τηλέφωνο 1              2422350200       

Τηλέφωνο 2              2422350204       

E-Maildhmarxos@almyroscity.gr

Τ.Κ.37100

ΠόληΑΛΜΥΡΟΣ

Fax2422350206

URL

 

ΔΗΜΟΣ ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ
ΈδραΑΛΟΝΝΗΣΟΣ

ΔήμαρχοςΒΛΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Διέυθυνση

Τηλέφωνο 1              24240-65555       

Τηλέφωνο 2

E-Maildimosalo@otenet.gr

Τ.Κ.37005

ΠόληΑΛΟΝΝΗΣΟΣ

Fax24240-65207

URLhttp://www.alonissos.gr

 

ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ
ΈδραΑΡΓΑΛΑΣΤΗ

ΔήμαρχοςΓΑΙΤΑΝΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΔιέυθυνσηΑΡΓΑΛΑΣΤΗ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Τηλέφωνο 1              24230-54219       

Τηλέφωνο 2              24230-55655       

E-Mailargalast@otenet.gr

Τ.Κ.37006

ΠόληΑΡΓΑΛΑΣΤΗ

Fax24230-54444

URLhttp://www.argalasti.gr

 

ΔΗΜΟΣ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
ΈδραΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΑ

ΔήμαρχοςΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔιέυθυνσηΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΑ

Τηλέφωνο 1              24280-93207       

Τηλέφωνο 224280-93249/86995

E-Maildalexo@tee.gr

Τ.Κ.38500

ΠόληΒΟΛΟΣ

Fax24280-93654

URL

 

ΔΗΜΟΣ ΑΦΕΤΩΝ
ΈδραΝΕΟΧΩΡΙ

ΔήμαρχοςΚΟΥΤΣΟΦΛΙΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔιέυθυνσηΝΕΟΧΩΡΙ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Τηλέφωνο 1              24230-55650       

Τηλέφωνο 2              24230-55450       

E-Mail

Τ.Κ.37010

ΠόληΝΕΟΧΩΡΙ

Fax24230-55069

URL

 

ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΈδραΒΟΛΟΣ

ΔήμαρχοςΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔιέυθυνσηΠΛ.ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ

Τηλέφωνο 1              24210-92100       

Τηλέφωνο 2              24210-92171       

E-Mailmayor@volos-city.gr

Τ.Κ.38001

ΠόληΒΟΛΟΣ

Fax24210-92175

URLhttp://www.volos-city.gr

 

ΔΗΜΟΣ ΖΑΓΟΡΑΣ
ΈδραΖΑΓΟΡΑ

ΔήμαρχοςΤΣΑΠΡΑΖΗ - ΜΑΝΙΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΔιέυθυνσηΖΑΓΟΡΑ

Τηλέφωνο 1              24260-22520       

Τηλέφωνο 2              24260-22305       

E-Maild.zagoras@kep.gov.gr

Τ.Κ.37001

ΠόληΖΑΓΟΡΑ

Fax24260-23128

URLhttp://www.zagora.gr

 

ΔΗΜΟΣ ΙΩΛΚΟΥ
ΈδραΙΩΛΚΟΣ

ΔήμαρχοςΜΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΑΡΙΣΗΣ

ΔιέυθυνσηΑΝΑΚΑΣΙΑ ΙΩΛΚΟΥ

Τηλέφωνο 1              24210-72911-13       

Τηλέφωνο 224210-72915/43660

E-Maildimiolkou@altecnet.gr

Τ.Κ.38500

ΠόληΒΟΛΟΣ

Fax24210-43660/72914

URLhttp://www.iolkos.gr

 

ΔΗΜΟΣ ΚΑΡΛΑΣ
ΈδραΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟ

ΔήμαρχοςΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔιέυθυνσηΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Τηλέφωνο 1              24250-41672       

Τηλέφωνο 2              24250-41205       

E-Maild.karlas@kep.gov.gr

Τ.Κ.37500

ΠόληΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟ

Fax24250-41331

URLhttp://www.dimoskarlas.gr

 

ΔΗΜΟΣ ΜΗΛΕΩΝ
ΈδραΜΗΛΙΕΣ ΠΗΛΙΟΥ

ΔήμαρχοςΑΡΕΘΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΔιέυθυνσηΜΗΛΙΕΣ ΠΗΛΙΟΥ

Τηλέφωνο 1              24230-86204       

Τηλέφωνο 2              24230-86890-1       

E-Maild.mileon@kep.gov.gr

Τ.Κ.37010

ΠόληΜΗΛΙΕΣ

Fax24230-86892

URL

 

ΔΗΜΟΣ ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ
ΈδραΤΣΑΓΚΑΡΑΔΑ

ΔήμαρχοςΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔιέυθυνσηΤΣΑΓΚΑΡΑΔΑ ΠΗΛΙΟΥ

Τηλέφωνο 1              24230-49238       

Τηλέφωνο 2              24230-48848       ,49385

E-Maildimos@dimosmouresiou.gr

Τ.Κ.37012

ΠόληΤΣΑΓΚΑΡΑΔΑ

Fax24230-49793

URLhttp://www.dimosmouresiou.gr

 

ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΈδραΝΕΑ ΑΓΧΙΑΛΟΣ

ΔήμαρχοςΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΔιέυθυνσηΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 23

Τηλέφωνο 1              24280-76202       

Τηλέφωνο 2              24280-77019       

E-Maildimosnang@otenet.gr

Τ.Κ.37400

ΠόληΝΕΑ ΑΓΧΙΑΛΟΣ

Fax24280-76780

URL

 

ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΈδραΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΔήμαρχοςΜΑΒΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΔιέυθυνσηΤΕΡΜΑ ΛΕΩΦ. ΕΙΡΗΝΗΣ

Τηλέφωνο 1              24210-60196       

Τηλέφωνο 2              24210-60269       

E-Maildhmosni@otenet.gr

Τ.Κ.38002

ΠόληΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

Fax24210-68448

URL

 

ΔΗΜΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΈδραΠΟΡΤΑΡΙΑ

ΔήμαρχοςΚΟΝΤΟΡΙΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔιέυθυνσηΤΣΑΞΙΡΗ 1

Τηλέφωνο 1              24280-99920       

Τηλέφωνο 2              24280-99923       

E-Mailinfo@portaria.gr

Τ.Κ.37011

ΠόληΠΟΡΤΑΡΙΑ

Fax24280-99128

URLhttp://www.portaria.gr

 

ΔΗΜΟΣ ΠΤΕΛΕΟΥ
ΈδραΠΤΕΛΕΟΣ

ΔήμαρχοςΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΝΤΑΖΗΣ

ΔιέυθυνσηΠΤΕΛΕΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Τηλέφωνο 1              24220-41227       

Τηλέφωνο 2              24220-41130       

E-Mailpteleos@otenet.gr

Τ.Κ.37007

ΠόληΠΤΕΛΕΟΣ

Fax24220-41861

URLhttp://www.pteleos.gr

 

ΔΗΜΟΣ ΣΗΠΙΑΔΟΣ
ΈδραΛΑΥΚΟΣ

ΔήμαρχοςΒΑΚΟΥΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

ΔιέυθυνσηΛΑΥΚΟΣ ΠΗΛΙΟΥ

Τηλέφωνο 1              24230-65065       

Τηλέφωνο 2              24230-66050       

E-Mailc3po@otenet.gr

Τ.Κ.37006

ΠόληΑΡΓΑΛΑΣΤΗ

Fax24230-65065

URLhttp://www.sipiada.gr

 

ΔΗΜΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΈδραΣΚΙΑΘΟΣ

ΔήμαρχοςΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Διέυθυνση

Τηλέφωνο 1              24270-22240       

Τηλέφωνο 2              24270-22022       

E-Maildimos@n-skiathos.gr

Τ.Κ.37002

ΠόληΣΚΙΑΘΟΣ

Fax24270-23150

URLhttp://www.skiathos.gr

 

ΔΗΜΟΣ ΣΚΟΠΕΛΟΥ
ΈδραΣΚΟΠΕΛΟΣ

ΔήμαρχοςΒΑΣΙΛΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Διέυθυνση

Τηλέφωνο 1              24240-22205       

Τηλέφωνο 2              24240-23231       

E-Maildesko@otenet.gr

Τ.Κ.37003

ΠόληΣΚΟΠΕΛΟΣ

Fax24240-22250

URLhttp://www.skopelos.gr

 

ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΈδραΣΟΥΡΠΗ

ΔήμαρχοςΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔιέυθυνσηΑΜΑΛΙΑΠΟΛΗ ΑΛΜΥΡΟΥ

Τηλέφωνο 1              24220-31201       

Τηλέφωνο 2              24220-31689       

E-Maildsourpis@otenet.gr

Τ.Κ.37008

ΠόληΣΟΥΡΠΗ

Fax24220-31688

URL

 

ΔΗΜΟΣ ΦΕΡΩΝ
ΈδραΒΕΛΕΣΤΙΝΟ

ΔήμαρχοςΚΑΝΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔιέυθυνσηΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ 42

Τηλέφωνο 1              24250-22524       

Τηλέφωνο 2              24250-22285       

E-Maildimfero@otenet.gr

Τ.Κ.37500

ΠόληΒΕΛΕΣΤΙΝΟ

Fax24250-23513

URL

 

Πηγή : Τμήμα Πληροφορικής
Σχετικές Πληροφορίες

Ημερομηνία Ενημέρωσης: Θεματική Ενότητα:
Παρασκευή, 6 Ιουνίου 2008 Χρήσιμες Πληροφορίες
Συνημμένα Αρχεία
 
 
 
 

ο Σχεδιασμός και η Ανάπτυξη του δικτυακού τόπου έγινε απο την Computer Life